Oferta muzyczna

ślub nuty

Aby podkreślić wyjątkowy i uroczysty charakter Waszego ślubu, potrzebna jest właściwie dobrana i profesjonalnie wykonana oprawa muzyczna.

Proponujemy Państwu ubogacenie ceremoni ślubnej (przede wszystkim - liturgii) odpowiednio dobranym repertuarem muzycznym.

Muzyka organowa

Muzyka organowa od dawna zachwycała swoim pięknem i bogactwem barw. Dobrze wykonana - potrafi z łatwością wzruszać, cieszyć lub wzbudzać nastrój podniosły.

muzyka organowa

Taki potencjał emocji to dla profesjonalnego organisty gotowa recepta na wzbogacenie oprawy tej absolutnie wyjątkowej uroczystości.

muzyka organowa na ślubie

Muzyka kameralna

Soliści z akompaniamentem organów

Nie tylko muzyka organowa może zabrzmieć w czasie ceremonii. Różnorodne gusty, indywidualne oczekiwania Młodej Pary możemy zaspokoić naszą muzyką kameralną.

ślub skrzypce

Muzykujemy w różnorodnym zestawieniu - organy ze skrzypcami, wiolonczelą, fletem, trąbką i oczywiście ze śpiewem.

muzyka skrzypcowa na ślubie


Śpiew z akompaniamentem organów

Nasz repertuar to mnóstwo pozycji instrumentalnych i wokalnych, przede wszystkim z gatunku muzyki klasycznej, chociaż coraz częściej zdarzają się "zamówienia" na przeboje współczesne.

ślub śpiew

Staramy się jednak, aby zarówno charakter utworu, jak i jego aranżacja, nie burzyły tej wyjątkowej atmosfery, jaka powinna towarzyszyć ceremonii ślubnej.

muzyka wokalna na ślubie(Na życzenie przygotowujemy repertuar praktycznie z każdym instrumentem klasycznym lub z potrzebnym składem kameralnym).